Przejdź do treści

IMIENINY U KRÓLA. Fotorelacja

  • przez

2 MAJ 2023

Park Miejski w Kleszczelach we wtorkowe popołudnie, 2 maja 2023, wypełniony był po brzegi gośćmi Króla Zygmunta Starego !
Inicjatywa Imienin spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mieszkańców naszej Gminy i odwiedzających w majowy weekend turystów!

Serdecznie gratulujemy organizatorom tak wspaniałego wydarzenia!

🔴 Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Kleszczelowskiej- główny organizator

🟠 Koła Gospodyń z terenu gminy Kleszczele, które przygotowały przepyszne poczęstunki, jesteśmy pod ogromnym wrażeniem Waszego zaangażowania i pięknie przygotowanych stoisk.

🙌 Koło Gospodyń „Malwa” w Kleszczelach !
🙌 KGW w Dobrowodzie !
🙌 KGW w Daszach !
🙌 KGW w Toporkach !
🙌 KGW w Zaleszanach !

Każde Koło Gospodyń oraz 4 mieszkanki naszej miejscowości: Pani Maria, Pani Helenka, Pani Irena oraz Pani Ewa upiekły pyszne torty, które smakami podbiły podniebienia uczestników wydarzenia!

Ogromne brawa 🙌🙌🙌 należą się:

🔵 Dzieciaczkom z Przedszkola w Kleszczelach! Paniom, które przepięknie przygotowały dzieci do radosnego występu i też rodzicom, którzy poświęcili czas by być przy swoich Maluchach !
🟢Uczniom Szkoły Podstawowej w Kleszczelach, którzy pod okiem nieocenionej- Ilona Pukalewicz zaprezentowali przepiękne etiudy taneczno-muzyczne! A przy wsparciu Joanny Jarocewicz- wiersze własne oraz Jadwigi Karpiuk poświęcone Kleszczelom!
🔵Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Kleszczelach, czyli my byliśmy odpowiedzialni za wspaniałe:
🌳DRZEWO ŻYCZEŃ🌳 dla Kleszczel- dziękujemy za wasze kreacje i życzenia, którymi korona drzew się wypełniła!
Na tak ważnym wydarzeniu nie mogło zabraknąć też wyrobów z naszej wspaniałej Pracowni Garncarskiej „Hładyszka” – toczonych na kole, lepionych z duszą- DZIĘKUJEMY za zainteresowanie i słowa uznania! Adrian Bienias, Agnieszka Jowita Romaniuk– przekazujemy !!!

Ogromnie dziękujemy za ten wspólnie, przyjemnie spędzony czas !

📸 Ewa Borkowska fotografia nieoceniona Kleszczelanka !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content