
Dziękujemy wszystkim zawodnikom, organizatorom, partnerom i kibicom za udział w 𝗜𝗜 𝗥𝘂𝗻𝗱𝗮 𝗣𝗼𝗱𝗹𝗮𝘀𝗸𝗶𝗲𝗷 𝗟𝗶𝗴𝗶 𝟯𝗗 – 𝗞𝗹𝗲𝘀𝘇𝗰𝘇𝗲𝗹𝗲 𝟮𝟬𝟮𝟲![]()
![]()
Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników oraz miejsc na podium. Szczególnie miło nam, że wśród tak wielu zawodników mieliśmy również młodzież, która godnie reprezentowała Kleszczele i pokazała ogromne zaangażowanie oraz sportowego ducha. ![]()
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas, sportowe emocje i wyjątkową atmosferę nad Zalewem Repczyce. Do zobaczenia na kolejnych rundach!
Przypominamy również, że w Kleszczelach co tydzień, w każdą środę na Orliku, odbywają się zajęcia z łucznictwa ![]()
14:00 grupa młodsza
15:00 grupa starsza – dla każdego, niezależnie od wieku.
Zajęcia są bezpłatne !
Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił!

















