Przejdź do treści

Półkolonie, LIPIEC 2023

  • przez

Za nami tydzień pełen wrażeń i emocji..
W dniach 3-7 lipca 2023 20 uczestników w wieku 7-11 lat spędziła intensywny czas wypełniony po brzegi.
Przez 4 dni udało się poznać, porozmawiać o tak ważnych rzeczach jak szacunek, przyjaźń, własne zdanie czy uważność.
Naturalną koleją rzeczy były warsztaty garncarskie w naszej wspaniałej pracowni plenerowej. Stworzyliśmy też: pocztówki z wakacji w technice pup-up, mydełka ozdobione własnoręcznie zebranymi ziołami. A w piątek jeden z uczestników przeprowadził warsztat: tworzenia naklejek!
Każdy dzień po poczęstunku kończył się aktywnościami sportowymi na Orliku!

Środa to dzień wyjazdowy! Udaliśmy się do Orli gdzie odwiedziliśmy Kaflarnię. Poza zwiedzaniem i opowieściami udało się nam wycisnąć kafle i osobiście je ozdobić!
Prosto z Orli ruszyliśmy do Parku Linowego w Enklawie Białowieskiej a na koniec zmęczeni w hajnowskiej pizzerii zjedliśmy pyszną pizzę prosto z pieca

W piątek ruszyliśmy na pieszą wycieczkę! Odwiedziliśmy Urząd Miejski w Kleszczelach gdzie poznaliśmy pracowników i dowiedzieliśmy się czym się zajmują oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Kleszczelach, a Druh Krzysztof oprowadzał nas po zakamarkach, wozach bojowych, sprawdził naszą musztrę i opowiedział o historii!
Na koniec były długo wyczekiwane Lody na placu zabaw i szybki powrót na spotkanie z rodzicami którzy czekali pod Hładyszką.

My ze swojej strony dziękujemy za każdy dzień ! To była przepiękna przygoda w grupie naprawdę 20 wspaaaniałych młodych osób!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content